image1 image2 image3

Jak wyjechać i gdzie szukać hoteli na wakacje dla naturysów

Jak sobie zorganizować wakacje na plażach dla naturystów? Sposobów jest kilka, jedne łatwiejsze, inne wymagające od nas pewnego zaangażowania czasowego i logistycznego.

Można skorzystać z wyspecjalizowanego biura podróży np: http://www.naturyzm.adriatyk.com.pl - polskie biuro podróży, http://www.naturtravel.cz - czeskie biuro dla naturystów , http://www.oboena.com - niemieckie biuro podroży

Takie biura organizują nam kompletny wyjazd i nie musimy martwić się praktycznie o nic. Na pewno wylądujemy w obiekcie (apartament lub hotel), z którego będziemy mieli blisko do plaży dla nudystów i wśród gości będą osoby podobnie jak my lubiące spędzać czas na plaży bez skrępowania.

Drugi sposób to już samodzielny wybór kierunku wakacyjnego gdzie są zlokalizowane plaże dla nudystów i szukanie dogodnego dla nas hotelu lub apartamentu. W takim przypadku można wspierać się internetowymi portalami specjalizującymi się w organizowaniu wyjazdów na wakacje czy wycieczek last minute - np http://www.travelplanet.pl Alternatywą dla takiego zorganizowanego wyjazdu może być również samodzielny zakup apartamentu lub pokoju w danej miejscowości - np na http://www.novasol.pl/ i tylko dostanie się na miejsce ... samolotem lub samochodem jeśli jest to gdzieś niedaleko - Chorwacja czy nawet Grecja kontynentalna.

Podczas samodzielnego organizowania wyjazdów warto zwrócić uwagę na kilka elementów:

  • odległość od plaży i ewentualnie transport na nią
  • sąsiedztwo - najlepiej jeśli jest o podobnych jak my preferencjach plażowania
  • temperatury na miejscu - nie zawsze polecany jest wyjazd np do Marmaris gdzie jest hotel dla nudystów, w miesiącach lipiec-sierpień kiedy temperatury często przekraczają 40 stopni
2020  Naturysta   globbersthemes joomla templates