image1 image2 image3

Orient Beach

Na Karaibach, a dokładniej na Saint Martin można znaleźć niezwykle popularną i przepiękną plażę Orient Beach, która słynie z cudownych podwodnych raf. Na południowym jej krańcu zaś znajduje się część usytuowana dla nudystów wraz z resortem oraz Clubem Orient. Plaża ma dwie mile długości i jest najbardziej rozwiniętą, popularną i najsłynniejszą plażą na wyspie, a może nawet w rejonie całych Karaibów.

Choć Orient Beach podsiada część przeznaczoną dla naturalistów i tylko na niej legalnie można spacerować bez ubrania to w zasadzie na całej długości plaży spotyka się osoby opalające się toples. Francuzi nie podchodzą do tego zbyt restrykcyjnie, o ile nagość nie ma charakteru ekshibicjonistycznego. Jest tu wiele barów, restauracji, dostępne są także sprzęty niezbędne do jazdy na nartach wodnych, żeglowania, czy paralotniarstwa.

Orient Beach w rzeczywistości składa się z pięciu plaż, są to: Kontiki, Kakao, Bikini Beach, Waikiki oraz Coco Beach. Ich nazwy są związane z barami, które się tam znajdują. Miłośnicy nurkowania znajdą tu coś dla siebie, bowiem tutejsze błękitne morskie tonie posiadają w zanadrzu wiele ciekawych okazów fauny i flory.

Ta niesamowita plaża to nie tylko centrum rozrywki, lecz również wspaniałe miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć blisko natury, czy poczuć wolność zrzucając wszystkie ograniczenia, i dosłownie, i w przenośni. Spacer wśród zachodzącego słońca, czy też z kapeluszem w samo południe to recepta na udany wypoczynek.

2020  Naturysta   globbersthemes joomla templates