image1 image2 image3

Valalta Naturist Camp

Jedna z piękniejszych plaż dla nudystów znajduje się w Chorwacji, na półwyspie Istria obok miasteczka Rovinj. Kemping Valalta położony jest bezpośrednio nad morzem, a wokół rozpościera się cudowna, dziewicza przyroda. Plaża posiada 5 kilometrów linii brzegowej, zachwycające śliczne zatoczki i niesamowite widoki. Sam kemping powstał pod koniec 1960 roku i jest chętnie odwiedzany przez naturalistów z całego świata.

Valalta kojarzy się z niekwestionowaną jakością, wysokim standardem usług oraz pięknym śródziemnomorskim otoczeniem. Można tu spacerować ciesząc się nieskrępowaną wolnością., leżakować całymi godzinami, czy też poznawać ludzi otwartych na świat.

Kempingi na terenie plaży są wyposażone w urządzenia sanitarne, stacje przewijania niemowląt, czy łazienki dla osób niepełnosprawnych. To sprawia, że można tu doskonale wypocząć i się zrelaksować.

Plaże są piaszczyste, utrzymane w czystości. Morze jest wyjątkowo przejrzyste, a szum fal uspokaja niczym muzyka. Atrakcji nie zabraknie także dla dzieci, bowiem mogą one skorzystać z popularnego toru wodnego, czy też wspaniale bawić się podczas przygotowanych specjalnie dla nich różnorakich gier.

W rankingu najlepszych na świecie plaż nudystów Totallytop10 plażaValalta znalazła się na siódmym miejscu. Zaś według portalu turystycznego Trip advisorplaża naturystów w Rovinj kemping Valalta została umieszczona na dziewiątym miejscu na świecie. Warto więc ją zobaczyć, warto odwiedzić ten raj dla wyznawców naturalizmu. Zachęca nie tylko niesamowita Chorwacja, lecz również dobre przygotowanie na gości oraz wiele atrakcji.

Plaża ta jest perełką, pełną widoków zapierających dech w piersiach, czy możliwości aktywnego wypoczynku.

2020  Naturysta   globbersthemes joomla templates